O FIRMIE dlaczego warto nam zaufać

KAMI Development Sp. z o.o. jest polską firmą budowlaną założoną w 2013 roku w Radomiu. Jako Generalny Wykonawca specjalizujemy się w obiektach przemysłowych; począwszy od procedur administracyjnych, przez fazę projektowania, uzyskania stosownych pozwoleń, a skończywszy na kompleksowej budowie.

Największym kapitałem firmy jest kadra. Bazując na know-how, wykształceniu i wieloletnim doświadczeniu w gałęzi budownictwa przemysłowego ukształtowano zespół KAMI Development. Ta zaangażowana i operatywna grupa inżynierów z zakresu doradztwa, projektowania oraz realizacji robót budowlanych pozwala Nam na obsługę Inwestora w każdej z trzech formuł:

 • zaprojektuj-wybuduj,
 • zaprojektuj,
 • wybuduj.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku świadczymy także usługę zarządzania inwestycją stając się jednocześnie reprezentantem interesów Inwestora. Pozwala to zapewnić kontrolę i koordynację prowadzonych robót mając na celu ścisłe utrzymanie założonego harmonogramu i budżetu.

 • Kontakt z nami

  KAMI Development Sp. z o.o.
  ul. Juliusza Słowackiego 66
  26-604 Radom

  email: biuro@kamidevelopment.pl
  tel.: 48 629 79 29

  dowiedz się więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej