Realizowane projekty REALIZACJE

Realizacja dla HART

Inwestor: HART Sp. z o.o.
Lokalizacja: Komorniki (woj. wielkopolskie)
Realizacja: 2021 / 2022
Opis: Budowa budynku hurtowni motoryzacyjnej - magazynu wraz z częścią biurowo-usługową i pełną infrastrukturą zewnętrzną. Hala magazynowa wykonana zostanie w konstrukcji żelbetowej z obudową z płyt warstwowych, a dwukondygnacyjny budynek biurowo-usługowy w technologii tradycyjnej z elewacją aluminiową.
Formuła: Główny Wykonawca
Status: W trakcie

Kolejna budowa dla Lidograf

Inwestor: "LIDOGRAF" PPUH Krzysztof Wójcik
Lokalizacja: Radom
Rok: 2021 / 2022
Opis: Budynek stanowił będzie połączenie dwóch istniejących części, w tym jednej wykonanej w 2020 roku również przez KAMI Development. Budynek, w konstrukcji mieszanej -  stalowo żelbetowej, wyposażony będzie w antresolę użytkową, suwnicę i podnośniki nożycowe. Pełny zakres obejmował również sporządzenie Dokumentacji projektowej oraz uzyskanie w imieniu Inwestora Decyzji pozwolenia na budowę.
Formuła: Generalny Wykonawca
Status: W trakcie

Budowa hali produkcyjno-magazynowej

Inwestor: MCMS Warka Sp. z o.o.
Lokalizacja: Warka (woj. mazowieckie)
Realizacja: 2021r.
Opis: Zawarty z firmą MCMS Warka Sp. z o.o. kontrakt opiewa budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem biurowo-socjalnym oraz zagospodarowaniem terenu. Inwestycja polega na rozbudowie istniejącego budynku hali (w konstrukcji stalowej) i dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej (w konstrukcji tradycyjnej). Dodatkowo zmodernizowane zostanie zagospodarowanie przyległego terenu.
Formuła: Główny Wykonawca
Status: W trakcie

Rozbudowa budynku produkcyjno-magazynowego

Inwestor: Eurogrzyb Sp. z o.o.
Lokalizacja: Rogoźnica Kolonia (gm. Międzyrzec Podlaski)
Realizacja: 2021r.
Opis: Rozbudowa i przebudowa budynku produkcyjno-magazynowego z częściową zmianą sposobu użytkowania wraz z rozbudową dwukondygnacyjnego budynku socjalno-biurowego o łącznej kubaturze ponad 38 500 m3. Hala stanowić będzie zwiększenie potencjału zarówno produkcyjnego jak i magazynowego, spełniając jednocześnie oczekiwane przez Inwestora wymogi logistyczne. Firma Eurogrzyb Sp. z o.o., działająca w branży spożywczej, specjalizuje się w handlu grzybami, owocami i warzywami. KAMI Development odpowiedzialne było w pierwszej kolejności za sporządzenie pełnobranżowego Projektu Budowlanego wraz z przeprocesowaniem drogi administracyjnej, uzyskując ostatecznie decyzję Pozwolenia na Budowę. Zawarty kontrakt opiewa budowę części produkcyjnej, logistycznej, socjalno-biurowej oraz mroźni wysokiego składowania.
Formuła: Generalny Wykonawca
Status: W trakcie

Rozbudowa hali magazynowej

Inwestor: KOMTEX s.c.
Lokalizacja: Radom
Realizacja: 2020r./2021r.
Opis: Budynek przemysłowy w konstrukcji stalowej z poszyciem z płyt warstwowych stanowiący rozbudowę istniejącej hali produkcyjno-magazynowej o kolejną strefę magazynowania. Firma KOMTEX działa na polskim rynku od 2010 roku specjalizując się w produkcji obuwia roboczego, użytkowego i gospodarczego. Obuwie produkowane jest metodą wtrysku bezpośredniego z wysokiej jakości PVC dzięki czemu jest elastyczne i nieprzemakalne. Doskonale zaprojektowane i wykonane produkty KOMTEX spełniają normę bezpieczeństwa PN-EN ISO 20347:2012 jako środek ochrony indywidualnej. KAMI Development odpowiedzialne jest za sporządzenie pełnobranżowego Projektu Budowlanego oraz roboty budowlano-montażowe.
Formuła: Generalny Wykonawca (zaprojektuj / wybuduj)
Status: W trakcie

Hala sortowni przesyłek kurierskich dla DPD

Inwestor: BFJ INVEST Sp. z o.o. Sp.K. (Grupa RNG)
Lokalizacja: Miedniewice (gm. Skierniewice)
Realizacja: 2020r./2021r.
Opis: Dla BFJ INVEST Sp. z o.o. Sp.K. będącej częścią znanej z branży magazynów i centrów dystrybucyjnych firmy RNG Logistics Sp. z o.o. wybudowana zostanie hala sortowni przesyłek kurierskich z dwukondygnacyjną częścią socjalno-biurową oraz układem komunikacyjnym, miejscami postojowymi, pełnym zagospodarowaniem terenu i obiektami towarzyszącymi. W ramach inwestycji powstanie kompleks, którego najemcą i operatorem będzie lider polskiego rynku kurierskiego - DPD Polska należący do DPD Group, tj. drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej.
Formuła: Generalny Wykonawca
Status: Zakończone

Rozbiórka budynku WKU

Inwestor: Inwestor prywatny
Lokalizacja: Radom
Realizacja: 2020r.
Opis: Rozbiórka budynku stanowiącego dawną siedziby Wojskowej Komendy Uzupełnień w Radomiu. Do zakresu KAMI Development należy sporządzenie Dokumentacji Projektowej rozbiórki budynku mieszkalnego wraz z wolnostojącymi garażami oraz pełen nadzór podczas trwania robót rozbiórkowych. 
Foto: Szymon "Fotak" Wykrota - www.cozadzien.pl / archiwum
Status: zakończone.

Rozbudowa strefy magazynowej

Inwestor: Inwestor prywatny
Lokalizacja: Powiat grójecki
Realizacja: 2020r.
Opis: Rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego polegająca na zwiększeniu zasobów zaplecza magazynowego. Nowoprojektowany magazyn będzie funkcjonalnie połączony z magazynem istniejącym, wyposażony zostanie dodatkowo we własną strefę spedycyjną. W pierwszej kolejności sporządzony zostanie pełnobranżowy Projekt Budowlany wraz z przeprocesowaniem kompleksowej drogi administracyjnej.
Status: w trakcie.

Estakada dla GOMAR PIŃCZÓW

Inwestor: GOMAR Pińczów Sp. z o.o. S.K.A.
Lokalizacja: Warka
Realizacja: 2019r.
Opis: Budowa estakady słupowo-wspornikowej nad ciągiem komunikacyjnym wewnątrz czynnego zakładu produkcji soków/koncentratów. Estakada stanowi technologiczne połączenie dwóch istniejących budynków. Do zakresu KAMI Development należy: zaprojektowanie, roboty ziemne i fundamentowe oraz kompleksowa dostawa i montaż konstrukcji stalowej estakady.
Formuła: Generalny Wykonawca
Status: Zakończone

Budynek dla Wojskowej Akademii Technicznej

Inwestor: WAT im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
Generalny Wykonawca: REMEX sp. z o.o. sp.k.
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: 2020r.
Opis: Budynek stanowi obudowę samonośnej komory do badań impulsów HPEM. Oprócz podstawowej powierzchni halowej mieści również pomieszczenia techniczne, sanitarne i socjalne. Obiekt, można podzielić na trzy bryły: myjnię i halę komory w konstrukcji stalowej oraz zaplecze laboratoryjno-socjalne o konstrukcji tradycyjnej żelbetowo-murowanej. Szkielet stalowy obudowany zostanie płytami warstwowymi wraz z wykończeniem blachą szlachetną tytanowo-cynkową w formie dużej łuski. Wysokość budynku w części halowej: 23,3m. Kubatura brutto: 55320,69m3. KAMI Development odpowiedzialne jest za dostawę i montaż konstrukcji stalowej budynku wraz z jego obudową i elewacją tytanowo-cynkową.
Formuła: Główny Podwykonawca
Status: Zakończone

Laboratorium Mikrobiologiczne

Inwestor: Gedeon Richter Polska sp. z o.o.
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Rok: 2019/2020
Opis: Budowa dwukondygnacyjnego budynku laboratorium mikrobiologicznego na potrzeby firmy Gedeon Richter Polska sp. z o.o. Obiekt służy do celów badania produktów wytwarzanych na terenie zakładu. W budynku oprócz pomieszczeń laboratoryjnych przewiduje się także archiwa prób produktu gotowego oraz prób surowców, biura, pomieszczenia socjalne, techniczne itp. W zakres przedmiotu umowy wchodzi również pełna infrastruktura techniczna i utwardzenia terenów. Budynek wykonany zostanie w technologii żelbetowo-murowanej z elementami kasetonowymi i fasadą na elewacji.
Formuła: Generalny Wykonawca
Status: W trakcie

HALA MAGAZYNOWA

Inwestor: "LIDOGRAF" PPUH Krzysztof Wójcik
Lokalizacja: Radom
Rok: 2019/2020
Opis: Hala magazynowa wyposażona w antresolę użytkową oraz pomieszczenia techniczno-socjalne. Hala zostanie połączona z istniejącym budynkiem produkcyjno-magazynowym poprzez dwukondygnacyjny łącznik murowany. Hala w konstrukcji mieszanej: stalowo - żelbetowo - murowanej. Zakres obejmuje również projekt wykonawczo-warsztatowy, projekty przyłączy oraz projekt rozbiórki obiektów kolidujących.
Formuła: Generalny Wykonawca
Status: Zakończone

 • Kontakt z nami

  KAMI Development Sp. z o.o.
  ul. Radomskiego 7 lok. 6
  26-600 Radom

  email: biuro@kamidevelopment.pl
  tel.: 48 629 79 29

  dowiedz się więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej